Przeczytaj ksiazke CHALLENGE I 11 WYZWAN I WAKACJE Z KSIAZKA

Hejo hej :).

Zapraszam na drugi post z serii wakacyjnej. Tym razem będzie to post z wyzwaniami czytelniczymi. Robię coś takiego ,wiec tym bardziej jestem ciekawa jak to wyjdzie. Oczywiście wy też możecie - a nawet musicie ,jeśli lubicie albo kochacie czytać oraz wyzwania - go zrobić. Albo u siebie na blogu, kanale albo dla samego siebie. Jest on z internetu ale tak bardzo spodobały mi się te wyzwania ,że pomyślałam ,że muszę je użyć u siebie. A ,że mam jeszcze tą serie to tym bardziej mi to pasowało. Przepraszam jeśli komuś się nie podoba, że wykorzystuje czyjeś pomysły ale chciałam tez w tej sposób wam je przekazać.

ILE JEST WYZWAŃ? JAKIE?

Jak już wiadomo z tytułu jest ich jedenaście. Jedne są łatwiejsze a inne takie ,że trzeba przy nich dłużej ''posiedzieć''. Tzn. dla was mogą być same łatwe, wiec nie ma jedno zdania co do tego. Ja sama nie mam jeszcze wszystkiego dobranego. Ale nie martwię się tym zbytnio. Na ten czas mam tylko 6 książek dobranych. Ale to się jeszcze zmieni. Na koniec sierpnia planuje podsumowanie tego wyzwania ,więc wtedy dowiecie się ile wyzwań wykonałam i ile książek udało mi się dobrać.

W JAKI SPOSÓB ''ONE DZIAŁAJĄ''?

Wyzwań jest 11 i najlepiej by było aby dobrać sobie do każdego z wyzwania jedną książkę. Czyli 11 wyzwań ,11 książek. Ale jeśli wolicie mniej książek ,albo nie będzie w stanie dopasować tyle książek do tylu wyzwań możecie wziąć tylko 5 książek ,jeśli jakaś będzie pasować do kilku wyzwań. Ja się postaram wykonać każde wyzwanie oddzielnie z inną książka. Ale nigdy nie wiadomo jak to będzie.

ILE TRWA? OD KIEDY DO KIEDY?

Całe wyzwanie trwa tyle ile seria czyli dwa miesiące wakacji. Chciałam was poinformować o tym jak najszybciej ,dlatego bardzo mi zależało aby dodać ten post jak najwcześniej. Bo wtedy macie więcej czasu na wykonywanie tych wyzwań. Ja sama jestem w tracie wykonywania jednego wyzwania. To chyba wszystko co powinniście wiedzieć na temat tego wyzwania. Dlatego,  teraz zapraszam do zapoznania się z listą wyzwań. :) Mam nadzieje ,że będzie się dobrze bawić podczas wykonywania tych wyzwań. Bo ja na pewno tak. Bayo ;8

LISTA WYZWAŃ : PRZECZYTAJ KSIĄŻKĘ:

1.Która ma więcej niż 300 stron
2.Która ma tylko jedno słowo w tytule.
3.W tytule której jest imię.  [Aktualnie je wykonuje]
4.Której autor piszę pod pseudonimem.
5.Wybraną po okładce.
6.Polecaną przez znajomego.
7.Której autorem jest kobieta.
8.Która za złe zakończenie.
9.Której akcja rozgrywa się w przyszłości.
10.Której autorem jest mężczyzna.
11.Skierowaną do dzieci.


Dla zainteresowanych.
Wyzwanie nazywa się tak, dlatego, że każde ''zdanie wyzwania'' zaczyna się od tego słowa.

Share:

0 komentarze