TOP 5 : POSTACIE I PROBY OGNIA

Hejcia hejo wam.

Ten post jest chyba sprawą oczywistą dla każdego. A na pewno dla mnie. Dlaczego? Bo postu takiego typu nie może zabraknąć u mnie. Jest szybko ale też i może się coś z niego dowiedzieć. Zrobię dwa w jednym. Czyli będzie top 5 z filmu i z książki oddzielnie. A czemu? Ponieważ różni się to nie znacznie ale różni. 1 trzy osoby na liście to chyba żadna niespodzianka dla was. Jak dla mnie nie przedłużając zaczynajmy. Zapraszam :)


Top 5 książkowe:

5. Brenda

Lubię ją naprawdę ale trafiła na to miejsce dlatego , ze kleiła się tak bardzo do Thomasa , ze irytowało mnie to czasami aż za bardzo.

4.Harriet

Tak szczerze to pasuje mi tu duet ''Harriet i Sonya'' ponieważ one dwie przyczyniły się do tego aby przekonać Teresę żeby nie zabijała Thomasa. Przepraszam jeśli to spojler.

3.Newt

Trafił tutaj nie dlatego , że go mniej lubię. To nie o to chodzi. Po prostu ... jest na miejscu 3 i tyle.

2.Minho

Nie mogłam zrobić inaczej jak dać go tutaj choć równie dobrze Newt zasługuje na to miejsce tak samo jak i on.

1.Thomas

To chyba oczywistość , ze Tommy znajduje się tutaj na tym miejscu choć rozumiem jeśli ktoś się z tym nie zgodzi. Szanuje waszą decyzje i wy zróbcie to samo.

Top 5 filmowe:

5.Aris

Możecie się zdziwić , ze daje do top 5 Arisa ale jak w książce go nie lubiłam zbytnio to w filmie pomógł nieco Streferom i dzięki niemu tak naprawdę uciekli z siedziby DRESZCZu ponieważ on pokazał ... a zresztą sami wiecie co zrobił.

4.Brenda

No w książkowych miała miejsce niżej ale w filmie polubiłam ją tak bardzo , ze teraz jestem TEAMBRENDA i daje ją na to miejsce. Jest z tym miejsce troche jak wyżej , ze pasuje mi tutaj też duet ale tym razem ''Brenda i Jorge'' chociaż nie od początku pojawienia się ich w filmie tak było.

3.Minho

Z tym miejscem i drugim mam największy dylemat ale jakoś musze sobie poradzić. Jak w przypadku Newta nie daje go tutaj bo go mniej lubię. Nigdy w życiu. Daje bo inaczej nie mogę wybrać.

2.Newt

W książce brakowało mi bardzo scen z Newtem ale na szczęście w filmie to nadrobili.

1.Thomas

Ja mam takie zdanie o nim ''Uratuje innych nawet jeśli zaszkodzi to jemu''. To miejsce w 100% mu się należy i zrozumiecie to i inne moje decyzje jeśli obejrzycie film.


Zdaje sobie sprawę ,że ten post jest dłuższy od innych TOP 5 ale moim zdaniem nie było sensu robić z niego dwóch postów tylko już dać to do jednego. Posty takiego typu czyli połączenie top5 z filmu i książki będą zdarzały się rzadko i tylko wtedy jeśli zajdzie taka potrzeba. Żegnam się już z wami i do zobaczenia w następnym poście. Prawdopodobnie jutro. Bayo ;*Share:

0 komentarze